Co to jest składka członkowska i ile wynosi?

• składka członkowska to świadome wsparcie, chęć należenia do MKS Concordia Knurów i reprezentowania jego barw.
  • składka członkowska nie jest zatem opłatą za żadną usługę świadczoną przez klub (np.: treningi, sprzęt sportowy, opłaty sędziowskie, przejazd busem na mecze wyjazdowe itp.)

Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do terminowego opłacania składek do 10-go dnia każdego miesiąca.

Wysokość składek członkowskich ustala Zarząd klubu MKS Concordia Knurów stosownymi uchwałami.

Poniższa zmiana wysokości została uchwalona uchwałą nr 1/2023.

Składki opłacane przez Rodziców/Opiekunów wpłacane są przez 12 miesięcy w roku czyli przez cały okres trwania w członkostwie niezależnie od ilości zajęć treningowych w danym miesiącu, również w okresie wakacyjnym.

• Każdy nowy adept, drużyn od Bambini do Młodzika włącznie, po opłaceniu dwóch pierwszych składek otrzymuje od klubu jako gratis jeden komplet treningowy na własność (koszulka, spodenki i getry).
  • klub nie zwraca pieniędzy za nieobecność zawodnika na treningach.

Wysokość składki członkowskiej od 02.01.2024

1. Składka członkowska dla zawodników: Junior, Trampkarz, Młodzik, Orlik wynosi 170 zł., natomiast dla zawodników: Żak, Skrzat, Bambini wynosi 150 zł.
  2. W przypadku rodzeństwa opłata za drugie dziecko wynosi odpowiednio do powyższego 85 zł. lub 75 zł. , a za każde następne rodzic zwolniony jest ze składki członkowskiej.
  3. W momencie gdy zawodnik w danym roku kalendarzowym kończy lat 18, to od 1 lipca tego roku, rodzic zwolniony jest już z opłacania składek.
  4. Składka członkowska powinna zostać wpłacona na konto MKS Concordia Knurów.
  5. Nr konta: 03 2530 0008 2007 1025 7453 0007
  6. W tytule prosimy wpisać: Rok urodzenia, imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc i rok opłacanej składki (2012, Jan Kowalski, Styczeń 2023)