Dzie艅 Mamy 馃挐

呕adne s艂owa nie oddadz膮 tego, kim dla ka偶dego z nas jest Mama聽馃槏.
呕aden cz艂owiek nie zrobi dla nas tyle,
ile zrobi dla nas Mama聽馃槏.

Kocham Ci臋 Mamo 馃槏 – i niech takie s艂owa us艂ysz膮 dzisiaj
nasze kochane Mamy 馃尮馃尮馃尮.

Zapraszamy do obejrzenia nagraniana na naszym fan page na facebooku , na kt贸rym mali pi艂karze z grupy naborowej, kt贸r膮 prowadzi trener Mateusz Boryga i trener Krzysztof G贸rka, sk艂adaj膮 偶yczenia swoim Mamusiom聽馃槏.

Ich s艂owami, u艣miechem i mi艂o艣ci膮 mo偶emy si臋 posi艂kowa膰,
sk艂adaj膮c 偶yczenia swoim Mamom聽馃挐馃尮

Dzie艅 Mamy 馃檪

呕adne s艂owa nie oddadz膮 tego, kim dla ka偶dego z nas jest Mama 馃槏.呕aden cz艂owiek nie zrobi dla nas tyle,ile zrobi dla nas Mama 馃槏.Kocham Ci臋 Mamo 馃槏 – i niech takie s艂owa us艂ysz膮 dzisiaj nasze kochane Mamy 馃尮馃尮馃尮.Zapraszamy do obejrzenia nagrania, na kt贸rym mali pi艂karze z grupy naborowej, kt贸r膮 prowadzi trener Mateusz Boryga i trener Krzysztof G贸rka, sk艂adaj膮 偶yczenia swoim Mamusiom 馃槏.Ich s艂owami, u艣miechem i mi艂o艣ci膮 mo偶emy si臋 posi艂kowa膰, sk艂adaj膮c 偶yczenia swoim Mamom 馃挐馃尮

Opublikowany przez Concordia Knur贸w Poniedzia艂ek, 25 maja 2020