Dzień Mamy ?

Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla każdego z nas jest Mama ?.
Żaden człowiek nie zrobi dla nas tyle,
ile zrobi dla nas Mama ?.

Kocham Cię Mamo ? – i niech takie słowa usłyszą dzisiaj
nasze kochane Mamy ???.

Zapraszamy do obejrzenia nagraniana na naszym fan page na facebooku , na którym mali piłkarze z grupy naborowej, którą prowadzi trener Mateusz Boryga i trener Krzysztof Górka, składają życzenia swoim Mamusiom ?.

Ich słowami, uśmiechem i miłością możemy się posiłkować,
składając życzenia swoim Mamom ??

Dzień Mamy 🙂

Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla każdego z nas jest Mama ?.Żaden człowiek nie zrobi dla nas tyle,ile zrobi dla nas Mama ?.Kocham Cię Mamo ? – i niech takie słowa usłyszą dzisiaj nasze kochane Mamy ???.Zapraszamy do obejrzenia nagrania, na którym mali piłkarze z grupy naborowej, którą prowadzi trener Mateusz Boryga i trener Krzysztof Górka, składają życzenia swoim Mamusiom ?.Ich słowami, uśmiechem i miłością możemy się posiłkować, składając życzenia swoim Mamom ??

Opublikowany przez Concordia Knurów Poniedziałek, 25 maja 2020