Concordia zagra dla „drużyny A”

W niedzielę 25 marca w hali sportowej MOSiR Knurów będzie miało wielkie piłkarskie święto dla najmłodszych – turniej Concordia CUP U-7. W turnieju okraszonym wieloma atrakcjami wystąpi aż 16 drużyn. Tak się składa, że my w Concordii bardzo lubimy dwie rzeczy – granie w piłkę i pomaganie. Dlatego też nasz turniej jest dedykowany „drużynie A”, czyli Ani, Alicji i Aleksandrowi – wcześniakom urodzonym w 25 tygodniu ciąży, które potrzebują kosztownej rehabilitacji. To ta trójka oraz młodzi zawodnicy uczestniczący w turnieju, będą gwiazdami niedzielnego dnia. Warto także dodać, że nasz turniej został objęty patronatem honorowym przez samego Jerzego Dudka. W trakcie turnieju spodziewajcie się wielu niespodzianek, fantów do zdobycia, o których co nieco już się dowiedzieliście, a także kilku osób, które naszej ukochanej piłce nożnej poświęciły się na całego. Widzimy się w niedzielę o 9:00. Cześć!