Dwa mecze ligowe w dwa dni w roczniku 2007

Podopieczni trenera Mariusza Birówki musieli szybko wskoczyć na pełne obroty. Ledwo powrócili z obozu sportowego, a już czekał ich dwudniowy maraton meczowy. 3 września w ramach 2 kolejki rozgrywek Zabrze IV Liga Okręgowa D2 Młodzik Młodszy, podopieczni Mariusza Birówki rocznik 2007 rozegrali wyjazdowe spotkanie przeciwko Górnikowi Zabrze.
Górnik Zabrze 10:0 Concordia Knurów Drużyna Concordii wystąpiła w składzie: Janusz Amadeusz (br) Cich Paweł, Birówka Mateusz (k),Marks Arkadiusz, Michalski Oskar, Kamiński Marcel, Kończewski Patryk, Piwowarski Patryk, Latko Antoni, Kulesza Mateusz, Polaszewski Sebastian, Krzan Dawid. Klose Szymon i Ścisłowicz Wojciech nie zagrali z powodu kontuzji. Warto dodać iż dla zawodników Mariusza Birówki był to pierwszy mecz w formule 8+1 i z grą na spalone. 4 września na własnym boisku zawodnicy Concordii Knurów rocznika 2007 wygrali z GSF Gliwice 3:1 (2:1) w ramach Zabrze IV Liga Okręgowa D2 Młodzik Młodszy. Podopieczni trenera Mariusza Birówki grali w składzie: Zarowiak Wojciech i Janusz Amadeusz (br) – Birówka Mateusz (k), Polaszewski Sebastian, Latko Antoni, Kamiński Marcel, Pilarski Jakub, Marks Arkadiusz, Ściubeł Szymon , Kulesza Mateusz, Cich Paweł, Kończewski Patryk, Michalski Oskar. Bramki dla naszej drużyny zdobyli : Ściubeł Szymon Birówka Mateusz bramka samobójcza