Gala Concordii Knurów

Drodzy Rodzice, Drodzy Adepci!

⚪️
🟢
⚫️

Gdzie ?

➡️

Dom Kultury w Szczygłowicach (Górnicza 2)

Kiedy ?

➡️

10.12.2021

Drużyny od Bambini do Młodzika godzina 17:30

Drużyny od Trampkarza do Seniora godzina 19:00

⚪️
🟢
⚫️

W programie m.in. podsumowanie roku 2021 w wykonaniu naszego klubu oraz wręczenie nagród w konkursie plastycznym:

,, Skrzat Concordii Knurów w oczach przedszkolaka ”

Ze względu na obostrzenia prosimy… Dbajmy o siebie nawzajem!

jeden adept = jeden Rodzic/Opiekun

Nie zapomnijcie o maseczkach 🙂

Widzimy się w piątek !

🤍
💚
🖤

Nasi sponsorzy i partnerzy

⤵️

Eurocolor. Producent okien i drzwiBudexpertAlfa-SystemSzynk GórniczaAuto Serwis Szymecki,Stacja Kontroli PojazdówJaniol Usługi TransportoweAuto-Serwis LUPUS Olivier Wilkhttps://restauracja-barborka.eatbu.com/?lang=plPub Meta-Morfoza / Pizza RossaDaweldKnurów – zawsze po drodzeMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowiehttps://www.onti-trans.pl/Studio AngelIKNW – Iknurow.plFM SportPrzychodnia Prognostic KnurówŚląskie Laboratoria AnalityczneBiuro Rachunkowe HONESTYX-Rehab Gliwickie Centrum RehabilitacjiDarian Travel – Przewozy Osobowe