Gram w zielone – dbam o Knurów

Sprzątanie świata to międzynarodowa kampania, która odbywa się na całym świecie w trzeci weekend września. My włączyliśmy się do tej akcji w troszkę zmienionej formie, pod hasłem „Gram w zielone – dbam o Knurów”

♻️

przy współpracy

⤵️

z naszym sponsorem Leroy Merlin Polska, dziękujemy z całego serca Pani Agnieszce Bachurek i Pani Iwonie Koper za pomoc w organizacji tego dnia.

z Fundacja Gram, Kibicuję, Pomagam,dziękujemy za obecność i pomoc wspaniałemu zarządowi fundacji w osobach :

👉

Agnieszka Mierzwa Daniluk

👉

Jacek Szurgot

👉

Magdalena Bagińska

z ZHP Knurów, ks.hm. Piotrowi Laryszowi dziękujemy za udostępnienie tego wspaniałego miejsca do wypoczynku i relaksu na łonie natury.

Wielkie podziękowania kierujemy naszym wspaniałym, młodym adeptom, ich rodzeństwu i rodzicom, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu, ale też otworzyli swoje wielkie serca w dodatkowej akcji „Przynieś piątaka dla potrzebującego dzieciaka”.

🤍
💚
🖤

Puszki pełne i ciężkie przekazaliśmy fundacji „Gram Kibicuję Pomagam”

🤍
💚
🖤

Wielkie brawa dla wszystkich

👏
👏
👏