I Piłkarska Olimpiada Przedszkolaków za nami…

08.06.2021 – to był bardzo fajny dzień 🙂

Na dużym Orliku przy kompleksie boisk wielofunkcyjnych w Knurowie, 150 wesołych przedszkolaków wzięło dziś udział w I Piłkarskiej Olimpiadzie Przedszkolaków pod hasłem „Sport to podstawa i dobra zabawa” z okazji Dnia Dziecka.

Słoneczko dziś bawiło się razem z nami i chyba mu się podobało, bo świeciło pięknie i intensywnie

☀️

Miło było obserwować sportowe zmagania naszych knurowskich przedszkolaków oraz to, z jaką dumą reprezentowały swoje przedszkola. Brawo!

  • Miejskie Przedszkole nr 1 w Knurowie
  • Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Knurowie
  • Miejskie Przedszkole nr 7 w Knurowie
  • Miejskie Przedszkole nr 12 im. Janusza Korczaka w Knurowie
  • Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Knurowie

Wszystkie dzieci, zawodnicy oraz cudowni kibice, ukończyły Olimpiadę z pamiątkowym medalem na szyi, zdrową przekąską, od naszego Partnera Lidl Polska, balonami, a przede wszystkim dyplomem i statuetką zdobytą dla swojego przedszkola. Jeszcze raz wielkie brawa!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych, jak również zdjęć pani Agnieszka Łyko Photography, które można obejrzeć na portalu IKNW – Iknurow.pl

https://www.facebook.com/iknurow/posts/4271379209581931

Podziękowania, uśmiechy, ukłony kierujemy do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie, dla którego sport i aktywne spędzanie czasu naszych najmniejszych mieszkańców Knurowa jest bardzo ważne.

Wdzięczni i wzruszeni jesteśmy wsparciem za strony naszego Partnera Lidl Polska, dzięki któremu dzieci otrzymały zdrowe przekąski. (Pani Roksanie Pawlik dziękujemy za objęcie opieką i pomoc). Wielkie dziękuję przesyłamy również dla Janiol Usługi Transportowe za pomoc w dostawie.

❤️

Największe podziękowania kierujemy w stronę dzielnych, wysportowanych i zarażających radością przedszkolaków, a przemiłym Paniom, wychowawcom przybijamy wielką piątkę

🖐

i do zobaczenia za rok!