II Piłkarska Olimpiada Przedszkolaków – 21.06.2022

To był bardzo fajny dzień… Za nami II Piłkarska Olimpiada Przedszkolaków Knurów, 21.06.2022 r.

⚪️
🟢
⚫️

Na dużym Orliku przy kompleksie boisk wielofunkcyjnych w Knurowie, wesołe przedszkolaki powitały lato na sportowo

🤸‍♀️
🤸‍♂️

To już II Piłkarska Olimpiada Przedszkolaków,której celem jest promowanie wśród najmłodszych zdrowego stylu życia i zamiłowania do sportu

⚽️
🤗
⚪️
🟢
⚫️

Miło było obserwować sportowe zmagania naszych knurowskich przedszkolaków oraz to, z jaką dumą reprezentowały swoje przedszkola. Brawo!

✔️

Miejskie Przedszkole nr 5 w Knurowie

✔️

Miejskie Przedszkole nr 7 w Knurowie

✔️

Miejskie Przedszkole nr 12 im. Janusza Korczaka w Knurowie

✔️

Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Knurowie.

⚪️
🟢
⚫️

Wszystkie dzieci ukończyły Olimpiadę z pamiątkowym medalem na szyi i zdrową przekąską od naszego Partnera Lidl Polska, a przede wszystkim z dyplomem i statuetką zdobytą dla swojego przedszkola. Jeszcze raz wielkie brawa od naszego Skrzata dla dzieci

👏
👏
👏

Nie wszystkie przedszkola mogły uczestniczyć, choć bardzo chciały…. Nic straconego, przesyłamy całusy i widzimy się we wrześniu, ale o tym cicho sza…

🤫
⚪️
🟢
⚫️

Podziękowania i ukłony kierujemy do Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, dla którego sport i aktywne spędzanie czasu naszych najmniejszych mieszkańców Knurów – zawsze po drodze jest bardzo ważne.

⚪️
🟢
⚫️
📣

Za każdą dobrze wykonaną konkurencję, przedszkolaki otrzymywały naklejkę naszego Skrzata i wklejały do albumu – Drodzy Rodzice, dzieci mogą kontynuować zbieranie naklejek na lipcowych, darmowych zajęciach sportowych.Zapraszamy w każdy wtorek i czwartek lipca o godz. 17:00

👉

Orlik Duży , al. Lipowa 12

⚪️
🟢
⚫️