Instrukcja umawiania wizyty

Drodzy Rodzice

Z myślą o naszych adeptach i sytuacji, w której zmuszeni będziecie udać się z dzieckiem do lekarza specjalisty z zakresu medycyny sportowej, nawiązaliśmy współpracę z przychodnią Prognostic w Knurowie.

Dzięki tej współpracy nasi adepci będą przyjmowani w możliwie najkrótszym czasie, a jak wiemy, czas oczekiwania na wizytę do specjalistów jest zazwyczaj dość długi.

Osobą odpowiedzialną za umówienie takiej wizyty będzie:

Joanna Jasiulek tel. 508-130-266

Zatem, gdy zajdzie taka potrzeba, Rodzic najpierw musi wykonać telefon do powyższej osoby z klubu, która odpowiedzialna będzie za kontakt z przychodnią.

W odpowiedzi zwrotnej Rodzic otrzyma już konkretne informacje o szczegółach wizyty i jej cenie, gdyż są to odpłatne wizyty lekarskie, za które Rodzic będzie musiał zapłacić sam, jednak plusem jest to, o czym wspomnieliśmy już powyżej, iż wizyta taka będzie praktycznie od ręki i na miejscu.

Oczywiście jest to jedna z propozycji klubu dla Rodziców i wizyty te nie są obowiązkowe, a wybór lekarza i miejsca do którego chce się on udać pozostawiamy oczywiście Rodzicom.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 508-130-266