IV Śląskie Mistrzostwa Skrzatów za nami…

Za nami kolejna edycja IV Śląskich Mistrzostw Skrzatów, którą przeprowadziliśmy wspólnie

z Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

Impreza przebiegała w świetnej piłkarskiej atmosferze, zresztą nie tylko piłkarskiej!

Dzięki naszym hojnym sponsorom nie zabrakło dodatkowych aspektów, które dodały kolorytu

temu dziecięcemu świętu.

Przy tej okazji w imieniu klubu chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym darczyńcom, których przybywa z turnieju na turniej!

🤍
💚
🖤

Eurocolor. Producent okien i drzwi

Powiat Gliwicki – profil informacyjny

Knurów – zawsze po drodze

Fundacja JSW

Auto-Serwis LUPUS Olivier Wilk

Budexpert

Daweld

Lidl Polska

🤍
💚
🖤

Wielkie ukłony i podziękowania kierujemy do drużyn , które odpowiedziały na nasze zaproszenie i zechciały przy okazji mistrzostw, świętować z nami nasz piękny jubileusz 💯.

Jesteście wspaniali i gościć Was to była sama przyjemność – brawa dla młodych zawodników za ich grę, za ich pasję a przede wszystkim za tą dziecięcą radość i pasję do piłki nożnej.

👇

Rodzicom również dziękujemy za przybycie, mamy świadomość, że nic bez Was !

Dziękujemy również IKNW – Iknurow.pl, Przegląd Lokalny i Swojska Piłka za obecność 👊.

👇