Letni obóz sportowy 2022Oto oferta obozu sportowego w okresie letnim 2022 roku.

By nudno nie było, zmieniamy lokalizację!

SZALOWA Sport Arena – kompleks sportowo – rekreacyjny Szalowa Sport Arena położony jest w wyjątkowym miejscu na terenie północnej części Beskidu Niskiego, granicząc z Pogórzem Ciężkowickim, w miejscowości Szalowa. Ośrodek znajduje się w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim, u stóp Maślanej Góry. To idealne miejsce na wypoczynek, z dala od miejskiego zgiełku idealna do treningów plenerowych. Ośrodek sportowo – szkoleniowy oferuje wraz z obiektem hotelowo – rekreacyjnym z zapleczem gastronomicznym, szatniowym i odnowy biologicznej, pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim pod „balonem” i boiskami naturalnymi / dwa pełnowymiarowe boiska obok hotelu, oferuje kompleksowe usługi dla grup zorganizowanych. Do dyspozycji zawodników: hala pneumatyczna pozwala na przeprowadzanie różnych typów treningów, dwa pełnowymiarowe boiska naturalne o wysokim standardzie, basen letni z podgrzewaną wodą, profesjonalna siłowania, gabinet masażu, dwie szatnie z prysznicami, sala konferencyjna – wykładowa, zadaszone miejsce na grill. Obok zarybiony stawik / możliwość złowienia świeżej ryby na grila :). Zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach 2,3,4 lub 5 – osobowych. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem i telewizor, dostęp do najpopularniejszych telewizyjnych kanałów sportowych, w tym do programów kodowanych. W całym hotelu dostępna jest bezprzewodowa sieć WiFi.

Koszt: 1300 zł

Cena obejmuje:

  • 7 dniowy pobyt w Ośrodku Sport Arena, korzystanie z zaplecza ośrodka,
  • wyżywienie 3 posiłki dziennie + woda dla zawodników,
  • treningi piłkarskie na dwóch pełnowymiarowych boiskach trawiastych oraz pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią,
  • korzystanie z siłowni, basenu odkrytego z podgrzewaną wodą,
  • zajęcia rekreacyjne w terenie i salach rekreacyjnych (bilard, stoły do tenisa, sala z materacami)
  • odprawy, spotkania organizacyjne w profesjonalnej sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem (WiFi, rzutnik, ekran, flipchart, plazmy)

Dwa turnusy:

05.08-11.08.2022 r. (roczniki: 2005, 2006, 2007, 2008)

II  11.08 – 17.08.2022 r. (roczniki: 2013, 2012, 2011, 2010)

Ważna informacja:

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w kwocie 200 zł do 10.01.2022

Wszelkie informacje dotyczące obozu letniego można uzyskać u trenerów 🙂