Plan treningów 14-20 grudzień

Juniorzy A1 2002-2003/trener Bartosz Czolka  

Wtorek: 19:30-21:00 Orlik Duży ½ 

Środa: 19:30-21:00 Orlik Duży ½

Piątek: 19:30-21:00 Orlik Duży ½

Juniorzy B1 2004/trener Robert Karaś 

Poniedziałek: 19:30-21:00 Orlik Duży ½

Środa: 19:30-21:00 Orlik Duży ½

Piątek: 19:30-21:00 Orlik Duży ½

Juniorzy B1 2005/ trener Damian Mehlich 

Poniedziałek: 18:00-19:30 Orlik Duży ½

Środa: 18:00-19:30 Orlik Duży ½

Czwartek: 19:30 – 21:00 Orlik Duży ½

Trampkarze C1 2006/ trener Krzysztof Nieradzik 

Poniedziałek: 18:00 – 19:30 Orlik Duży ½ 

Wtorek: 18:00 – 19:30 Orlik Duży ½

Czwartek: 17:45 – 19:15 Orlik Średni ½

Sobota: MECZ LKS Unia Świerklaniec 11:00 Orlik Duży

Trampkarze C2 2007/ trener Adam Czerkies

Poniedziałek: 19:30-21:00 Orlik Duży ½

Środa: 17:45-19:15 Orlik Średni

Piątek: 17:45-19:15 Orlik Duży ½

Młodziki D1 2008/ trener Mateusz Boryga, Przemysław Jóźwiak 

Poniedziałek: 16:00-17:30 Orlik Średni 

Czwartek: 17:45-19:15 Orlik Duży ½

Sobota: 10:45-12:15 Orlik Średni 

Młodziki D1 D2 2008-2009/ trener Mariusz Birówka

Czwartek: 16:00-17:30 Orlik Duży ¼

Piątek: 17:45 – 19:15 Orlik Duży ¼

Sobota: 9:00-10:30 Orlik Średni

Orliki E1 2010/ trener Adam Czerkies 

Wtorek: 17:45-19:15 Orlik

Czwartek: 17:30-19:00 Orlik

Piątek: 16:15 – 17:30 Orlik

Orliki E2 2011/ trener Robert Mikos , Kamil Kamieniecki

Poniedziałek: 19:00-20:30 MSP 1

Wtorek: 16:15-17:45 Orlik Duży ¼ 

Czwartek: 16:15-17:45 Orlik Średni ½ 

Żaki F1 2012/ trener Piotr Wysogląd, Tomasz Kalinowski

Wtorek: 19:00- 20:30 Hala Sportowa MSP 1 

Piątek: 17:45-19:00 Hala Sportowa MOSiR Szczygłowice

Żaki F2 2013/ trener Krzysztof Górka, Patryk Hałas 

Poniedziałek: 18:00-19:00 MSP 1

Środa: 17:00-18:15 Hala Sportowa LO

Sobota: Trójmecz: LKS 45 Bujaków, Bumerang AP 10:30 Hala MOSiR

Skrzaty G1 2014/ trener Damian Tkocz, Kamil Kamieniecki

Środa: 18:00-19:00 Hala Sportowa MSP 1

Piątek: 18:00-19:00 Hala Sportowa MSP 1 

Skrzaty G2 2015/ trener Mateusz Boryga, Bartłomiej Marczak

Wtorek: 17:00 – 18:00 Hala Sportowa MOSiR 

Sobota: 9:00-10:00 Hala Sportowa MOSiR 

Grupa Bambini 2016/ trener Damian Tkocz   

Środa: 17:00-18:00 Hala Sportowa MSP 1

Piątek: 16:30 – 17:30 Hala Sportowa LO (mała)

Dziewczynki/ trener Piotr Wysogląd

Wtorek: 18:00-19:00 Hala Sportowa MSP 1  

Piątek : 16:30-17:30 Hala Sportowa MOSiR Szczygłowice 

Lokalizacje Hal Sportowych: 

Hala Sportowa MSP 1 – Koziełka 7, Knurów 

Hala Sportowa MOSiR Szczygłowice – Górnicza 2, Knurów

Hala Sportowa MOSiR – Aleja Lipowa 12, Knurów Akapit

Hala Sportowa LO – 1 Maja 21, Knurów