Rusza przedsprzedaż książki na 100-lecie Concordii Knurów

Książka na 100-lecie klubu w druku

🤭

…”Czym właściwie jest klub? Nie budynki, dyrektorzy czy ludzie, którym płaci się za ich reprezentowanie. Nie chodzi o kontrakty telewizyjne, klauzule wyjścia, działy marketingu czy kadrę kierowniczą. To hałas, pasja, poczucie przynależności, duma z Twojego miasta. To mały chłopiec pierwszy raz wspinający się po schodach stadionu, który chwytając ojca za rękę, gapiąc się na tę uświęconą murawę pod nim i – nie mogąc nic z tym zrobić – zakochuje się”.

– Sir Bobby Robson

Troszkę o książce

Autorzy: Franciszek Podsiadły, Ariel Wojdowski

Wymiary (cm): 25 (wysokość), / 17,5 (szerokość)

Ilość stron: 300

Wydawnictwo: Precjoza

Koszt: 99,99 zł

📗

Książka opowiada o 100-letniej historii naszego klubu, bogate wnętrze, informacje nigdzie wcześniej nie publikowane, archiwalne zdjęcia (i nie tylko, w książce znajdą się również aktualne drużyny Concordii) a wszystko to spisane z przepastnych klubowych kronik pielęgnowanych przez Leona Sokoła, Józefa Wróblewskiego czy Zygmunta Wierciocha…

Jak zamówić książkę

🤔
👇

1. Można zakupić książkę w przedsprzedaży (to najlepsza opcja, gdyż będziemy mieć ograniczoną ilość egzemplarzy – zatem kto pierwszy ten lepszy

😉

2. Koszt książki: 99,99 zł

3. Wpłata na konto: 57 2530 0008 2007 1025 7453 0005 oznacza zamówienie książki.

Odbiorca: Concordia Knurów

➡️

W tytule przelewu prosimy wpisać:

imię i nazwisko – w przypadku odbioru własnego

lub imię i nazwisko oraz adres – w przypadku wysyłki książki (dodając do ceny książki koszt dostawy – 20 zł)

4. O możliwości odbioru książki lub jej wysyłce będziemy informować na fb. (Przewidywany czas odbioru – czerwiec).