Gala Concordii Knurów 2018

Wczoraj w Domu Kultury w Szczygłowicach odbyło się podsumowanie sportowego roku 2018 Concordii Knurów. Był to wieczór szczególny dla wszystkich trenerów, zawodników, rodziców i osób związanych na wielu płaszczyznach z klubem.

Uroczystość rozpoczęły wypowiedzi wiceprezydenta miasta Knurów pana Piotra Surówki oraz dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pana Krzysztofa Stolarka. Następnie głos zabrał koordynator ds.szkolenia Zbigniew Matuszek, który za pomocą prezentacji multimedialnej podsumował mijający rok, a także przedstawił zgromadzonej publiczności założenia jakie nasz klub chcę zrealizować w bliskiej i nieco dalszej przyszłości.

Po tym wystąpieniu, przyszła pora na wyłonienie zwycięzców w konkursie plastycznym związanym z maskotką klubu, która brała czynny udział przy nagradzaniu laureatów.

Ostatnim punktem wczorajszej gali, było poznanie zawodników, którzy najbardziej wyróżniali się w poszczególnych kategoriach wiekowych. Każdy z trenerów wskazał najlepszego gracza oraz podopiecznego, który osiągnął największy postęp. Jednak nie był to jedyny wybór naszej kadry szkoleniowej, bowiem dodatkowo mieli oni za zadanie wyłonić ze swojego grona ,,trenera roku”. Tytuł ten przypadł opiekunowi rocznika 2004/2005 Tomaszowi Nowosielskiemu.

Na koniec pragniemy podziękować wszystkim zgromadzonym i liczymy na to, że przyszły rok przyniesie jeszcze więcej sukcesów i powodów do radości, nie tylko tej sportowej.

Laureaci konkursu plastycznego:

Kategoria 3-latki: