III Turniej Charytatywny ,,Gramy dla Drużyny A”

Warto pomagać !!!!

To hasło przyświecało  III edycji turnieju ,,Gramy dla Drużyny A”, który został rozegrany w sobotę w Hali Sportowej MOSiR w Szczygłowicach. Do zmagań przystąpiło 12 zespołów rocznika 2013 i młodszych. Oczywiście nie brakowało sportowych emocji, ale głównym celem była dobra zabawa.

W przerwie między rozgrywkami najmłodszych adeptów piłki nożnej organizatorzy zadbali o odpowiednią dawkę wrażeń. Najpierw licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać pokaz judo sekcji AZS Gliwice. Następnie odbył się wyczekiwany mecz pomiędzy Drużyną Gwiazd a Przyjaciółmi Drużyny A. W spotkaniu wystąpili m.in. Rafał Krzyśka, Katarzyna Kubik, Jarosław Kaszowski, Michał Zieliński, Dariusz Pawlusiński oraz gość specjalny całego wydarzenia, Mateusz Kurt będący trenerem przygotowania motorycznego w Bayern 04 Leverkusen. Mecz obfitujący w piękne zagrania i parady bramkarskie zakończył się zwycięstwem Drużyny Gwiazd 3:2 choć oczywiście wyniki miał tutaj drugorzędne znaczenie.

Przed pierwszym gwizdkiem została przeprowadza licytacja, z której środki zostały przeznaczone na Drużynę A: Alicję, Anię oraz Aleksandra. Na aukcję trafiły m.in. koszulki meczowe Arkadiusza Milika (SSC Napoli), Łukasza Piszczka ( Borussia Dortmund), Szymona Żurkoweskiego ( Fiorentina), Krzysztofa Kamińskiego ( Jubilo Iwata), Rafała Krzyśki ( Clearex Chorzów). Można było także wylicytować książki o tematyce sportowej np. autobiografię Sebastiana Mili z podpisem zawodnika.

W turnieju wzięły udział następujące drużyny:

Concordia Knurów I, Concordia Knurów II, Górnik Zabrze, APN Knurów, MKS Zaborze Zabrze, KS Sośnica Gliwice, UKKS Katowice ,Boomerang Zabrze, Akademia Piłkarska Górki Śląskie, Zagłębie Sosnowiec,TJ Sokol Koberice, AP Team Gliwice

Chcielibyśmy podziękować wszystkim zawodnikom i trenerom, sponsorom, partnerom, uczestnikom meczu gwiazd, rodzicom, którzy kibicowali i pomogli w organizacji imprezy oraz patronom Rafałowi i Łukaszowi Wolsztyńskim.

W trakcie III edycji ,,Gramy dla Drużyny A” udało się zebrać 7250,00 zł.

Dziękujemy !!!!