Gala Concordii 2019

W miniony piątek w Domu Kultury w Szczygłowicach po raz drugi odbyła się Gala Concordii, która podsumowała kończący się rok sportowy w wykonaniu naszego klubu.

Najpierw w świąteczny klimat wprowadzili nas uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 6 w Knurowie, wystawiając dla zgromadzonej publiczności jasełka bożonarodzeniowe.

Po części artystycznej przyszedł czas na przywitanie gości. Na scenę zostali zaproszeni członkini Rady Powiatu Pani Ewa Jurczyga oraz prezes Podokręgu Zabrze, Pan Jarosław Bryś. Następnie koordynator ds. szkolenia młodzieży Zbigniew Matuszek wraz z prowadzącymi Alicją Zegartowską i Tomaszem Matuszkiem przedstawił najważniejsze wydarzenia oraz osiągnięcia Concordii Knurów w bieżącym roku (m.in. awans drużyny seniorów do klasy okręgowej czy przystąpienie do programu certyfikacji PZPN). Zostały zaprezentowane także cele jakie klub stawia sobie na przyszłość. Nie zapomnieliśmy oczywiście o naszych sponsorach i partnerach, którzy z rąk prezesa zarządu Mariusza Jankowskiego odebrali podziękowania i skromne upominki.

O osiąganiu sukcesów sportowych nie może być mowy bez ambitnej i ciężko pracującej młodzieży oraz ludzi, którzy podczas treningów pomagają im się rozwijać. Mowa oczywiście o zawodnikach i trenerach. Podobnie jak w ubiegłym roku, każdy ze szkoleniowców miał za zadanie wybrać najlepszego zawodnika oraz tego, który wykonał największy progres.

Wyróżnieni w poszczególnych rocznikach:

rocznik 2012:

SENIORZY:

Najlepszy zawodnik – Grzegorz Górka

Największy progres – Marek Kocur

W swoim gronie trenerzy wybrali także ,,Trenera Roku”, którym został Zbigniew Matuszek.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w ten piątkowy wieczór oraz są częścią wielkiej sportowej rodziny jaką jest Concordia Knurów !!!