Letni obóz sportowy 2023

Oto oferta obozu sportowego w okresie letnim 2023 roku.

Znane i sprawdzone przez nas miejsce!

SZALOWA Sport Arena – kompleks sportowo – rekreacyjny Szalowa Sport Arena położony jest w wyjątkowym miejscu na terenie północnej części Beskidu Niskiego, granicząc z Pogórzem Ciężkowickim, w miejscowości Szalowa. Ośrodek znajduje się w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim, u stóp Maślanej Góry. To idealne miejsce na wypoczynek, z dala od miejskiego zgiełku idealna do treningów plenerowych. Ośrodek sportowo – szkoleniowy oferuje wraz z obiektem hotelowo – rekreacyjnym z zapleczem gastronomicznym, szatniowym i odnowy biologicznej, pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim pod „balonem” i boiskami naturalnymi / dwa pełnowymiarowe boiska obok hotelu, oferuje kompleksowe usługi dla grup zorganizowanych. Do dyspozycji zawodników: hala pneumatyczna pozwala na przeprowadzanie różnych typów treningów, dwa pełnowymiarowe boiska naturalne o wysokim standardzie, basen letni z podgrzewaną wodą, profesjonalna siłowania, gabinet masażu, dwie szatnie z prysznicami, sala konferencyjna – wykładowa, zadaszone miejsce na grill. Obok zarybiony stawik / możliwość złowienia świeżej ryby na grila :). Zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach 2,3,4 lub 5 – osobowych. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem i telewizor, dostęp do najpopularniejszych telewizyjnych kanałów sportowych, w tym do programów kodowanych. W całym hotelu dostępna jest bezprzewodowa sieć WiFi.

Koszt: 1500 zł

Cena obejmuje:

  • 7 dniowy pobyt w Ośrodku Sport Arena, korzystanie z zaplecza ośrodka,
  • wyżywienie 3 posiłki dziennie + woda dla zawodników,
  • treningi piłkarskie na dwóch pełnowymiarowych boiskach trawiastych oraz pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią,
  • korzystanie z siłowni, basenu odkrytego z podgrzewaną wodą,
  • zajęcia rekreacyjne w terenie i salach rekreacyjnych (bilard, stoły do tenisa, sala z materacami)
  • odprawy, spotkania organizacyjne w profesjonalnej sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem (WiFi, rzutnik, ekran, flipchart, plazmy)

Trzy  turnusy:

I   31.07-06.08.2023 r. (roczniki: 2007, 2008, 2010)

II   06.0812.08.2023 r. (roczniki: 2011, 2012)

III 12.08-18.08.2023 r. (roczniki: 2013, 2014)

Ważna informacja:

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w kwocie 400 zł do 31.01.2023 r. Na konto, na które wpłacacie Państwo comiesięczne składki członkowskie wpisując w tytule przelewu: obóz zaliczka, rok urodzenia, imię i nazwisko zawodnika.

Wszelkie informacje dotyczące obozu letniego można uzyskać u trenerów.

Trenerzy przekażą zawodnikom zgody na udział w obozie, do podpisania przez rodziców lub opiekunów. Podpisane zgody prosimy oddać trenerom.