Podsumowanie tygodnia II

Przed państwem kolejne podsumowanie tygodnia, czyli wyniki wszystkich spotkań, które zostały rozegrane przez nasze zespoły.

II liga wojewódzka A1 Junior Starszy

MKS Concordia Knurów 4:0 MKS Mysłowice Skład Concordii: Misiak – Antonowicz, Cieślik (Sonek), Bogusz, Suchanek – Słaboń, Grzelak (Mucharski) – Kocur (Orylski), Ziaja (Brachaczek), Barnik (Jankowski) – Malinowski (Ogaza) Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Barnik, Brachaczek, Jankowski, Ogaza Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. KS GTV Stadion Śląski Chorzów – 15 kwietnia, godzina 11:00

IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy

MKS Concordia Knurów 9:3 KS MOSiR Stal Zabrze Skład Concordii: Dawid Szafrański, Dawid Czogała, Patryk Górka (Kamil Buczynski), Kuba Lewandowski, Bartek Małecki, Dawid Rozental, Bartłomiej Jankowski (Dawid Płoński), Darek Kastelik, Marcin Zaboroś (Grzegorz Przybyła), Kacper Nielaba, Denis Socha. Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Kacper Nielaba, asysta Denis Socha Marcin Zaboroś, asysta Denis Socha Denis Socha, asysta Dawid Rozental Darek Kastelik, asysta Bartłomiej Jankowski Denis Socha, asysta Marcin Zaboroś Kacper Nielaba, asysta Darek Kastelik Dawid Płoński, asysta Denis Socha Grzegorz Przybyła, asysta Dawid Płoński Denis Socha, asysta Kamil Buczynski Następny mecz: APN Knurów vs. MKS Concordia Knurów – 15 kwietnia, godzina 9:00

III liga wojewódzka C1 Trampkarz

MKS Concordia Knurów 1:0 KS Bojków Następny mecz: Bytomski Sport Polonia Bytom vs. MKS Concordia Knurów – 15 kwietnia, godzina 17:00

III liga wojewódzka C2 Trampkarz Młodszy

MKS Concordia Knurów 1:5 GSF Gliwice Następny mecz: GKS Piast Gliwice vs. MKS Concordia Knurów – 14 kwietnia, godzina 15:30

IV liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

MKS Concordia Knurów 1:7 GKS Piast II Gliwice Następny mecz: MKS Zaborze vs. MKS Concordia Knurów – 16 kwietnia, godzina 15:30

IV liga okręgowa E1 Orlik

MKS Concordia Knurów 5:4 KF Akademia Pyskowice Skład Concordii: Scisłowicz Wojtek, Birówka Mateusz, Polaszewski Sebastian, Pilarski Jakub, Cich Paweł, Latko Antek, Krzan Dawid, Zarowiak Wojtek, Marks Arek Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Krzan Dawid x3, Birówka Mateusz, Marks Arek Następny mecz: MKS II Zaborze vs. MKS Concordia Knurów – 13 kwietnia, godzina 16:00

IV liga okręgowa E2 Orlik Młodszy

MKS Concordia Knurów 6:4 LKS Naprzód Poniszowice Następny mecz: KF Akademia Pyskowice vs. MKS Concordia Knurów – 13 kwietnia, godzina 17:00

W tym tygodniu rozgrywki ligowe zainaugurują dwa kolejne zespoły Concordii:

V liga okręgowa E1 Orlik LKS 35 Gierałtowice vs. MKS Concordia II Knurów – 11 kwietnia, godzina 17:30 V liga okręgowa E2 Orlik Młodszy MKS Concordia II Knurów vs. LKS Wilki Wilcza – 11 kwietnia, godzina 17:00