Podsumowanie Tygodnia III

Prezentujemy wyniki meczów, które rozegrały nasze zespoły w ostatnich siedmiu dniach.

II liga wojewódzka A1 Junior Starszy

MKS Concordia Knurów 7:3 GTV Stadion Śląski Chorzów Skład Concordii: Wiciński – Antonowicz, Cieślik, Bogusz, Suchanek (Nykiel) – Brachaczek (Sonek), Grzelak – Kocur – Barnik, Orylski (Ogaza) – Malinowski Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Barnik x2 Malinowski Ogaza Brachaczek Antonowicz Kocur Następny mecz: GKS Piast Gliwice vs. MKS Concordia Knurów – 22 kwietnia, godzina 13:00

IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy

APN Knurów 0:4 MKS Concordia Knurów Skład Concordii: Dawid Szafrański, Dawid Czogała (Kuba Pyznar), Patryk Górka, Bartek Małecki, Kuba Lewandowski (Damian Krawczyk), Marcin Zaboroś (Kamil Buczynski), Paweł Ziaja, Bartłomiej Jankowski (Dawid Płoński), Darek Kastelik (Grzegorz Przybyła), Kacper Nielaba (Dawid Rozental), Denis Socha Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Denis Socha, asysta Dawid Czogała Denis Socha, asysta Paweł Ziaja Denis Socha, asysta Paweł Ziaja Denis Socha, asysta Bartek Małecki Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. MSPN Górnik II Zabrze – 22 kwietnia, godzina 13:00

III liga wojewódzka C1 Trampkarz

Polonia Bytom 9:1 MKS Concordia Knurów Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. KF Akademia Pyskowice – 22 kwietnia, godzina 15:00 III liga wojewódzka C2 Trampkarz Młodszy GKS Piast Gliwice 1:2 MKS Concordia Knurów Skład Concordii: Godlewski – Wasilewski, Zawadzki, Cieślik, Bronikowski – Poński, Chochla, Nowakowski, Kopyciński, Garczorz – Reguła Rezerwowi: Sładczyk, Burzec, Mroziak, Szymanik Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Nowakowski Garczorz Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. UKS Ruch II Radzionków – 22 kwietnia, godzina 9:00

IV liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

MKS Zaborze 6:1 MKS Concordia Knurów Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. AP Bielik – 23 kwietnia, godzina 17:30

IV liga okręgowa E1 Orlik

MKS II Zaborze 2:8 MKS Concordia Knurów Skład Concordii: Janusz Amadeusz, Birówka Mateusz, Pilarski Jakub, Polaszewski Sebastian, Cich Paweł, Krzan Dawid, Latko Antek, Ściubeł Szymon, Kończewski Patryk. Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Birówka Mateusz, Krzan Dawid x3, Latko Antek x3, Ściubeł Szymon Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. AP TEAM Gliwice – 20 kwietnia, godzina 18:00

V liga okręgowa E1 Orlik

MKS Concordia II Knurów 9:3 LKS 35 Gierałtowice Skład Concordii: Ścisłowicz Wojtek, Kamiński Marcel, Marks Arek, Mehlich Adam, Ciesielski Tomek, Zarowiak Wojtek, Nocoń Adam, Wrażeń Maks, Klose Szymon, Ramos Dominik Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Marks Arek x4, Zarowiak Wojtek x2, Wrażeń Maks x2, Mehlich Adam Następny mecz: MKS Concordia II Knurów vs. GKS Gwarek II Ornontowice – 25 kwietnia, godzina 17:30

IV liga okręgowa E2 Orlik Młodszy

KF Akademia Pyskowice 9:0 MKS Concordia Knurów Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. APN Knurów – 20 kwietnia, godzina 16:30

V liga okręgowa E2 Orlik Młodszy

MKS Concordia II Knurów 1:13 LKS Wilki Wilcza Skład Concordii: Oskar Pawlik (GK) – Dominik Karaś, Brian Świątkowski, Filip Wojtkiewicz (K), Oliwier Skiba, Gabriel Ziółkowski, Kajetan Barzak, Konrad Król, Filip Kulasa, Alan Ratka Strzelec bramki dla naszego zespołu: Brian Świątkowski Następny mecz: KS MOSiR Sparta Zabrze vs. MKS Concordia II Knurów – 18 kwietnia, godzina 18:00 W najbliższych dniach ruszają również rozgrywki żaków, które będą odbywały się w formie weekendowych turniejów – pierwsze mecze zespołu concordii knurów już w najbliższą niedzielę 22 kwietnia.