Podsumowanie Tygodnia IV

Prezentujemy wyniki meczów, które rozegrały nasze zespoły w ostatnich siedmiu dniach.

II liga wojewódzka A1 Junior Starszy

Piast Gliwice 5:2 Concordia Knurów Skład Concordii: Misiak – Antonowicz, Cieślik, Bogusz, Suchanek (Nykiel) – Ziaja, Grzelak (Jankowski) – Kocur, Brachaczek (Ogaza), Barnik (Sonek) – Malinowski Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Malinowski Barnik Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. GKS Jastrzębie – 25 kwietnia, godzina 17:30

IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy

Concordia Knurów 6:0 MSPN Gónik II Zabrze Skład Concordii: Dawid Szafrański (70′ Szymon Szolc), Dawid Czogała, Patryk Górka, Bartek Małecki, Kuba Lewandowski, Dawid Rozental, Damian Krawczyk (41′ Kacper Nielaba), Marcin Zaboroś (30′ Grzegorz Przybyła), Bartłomiej Jankowski, Denis Socha, Darek Kastelik Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Denis Socha, asysta Dawid Rozental Denis Socha, asysta Damian Krawczyk Denis Socha Denis Socha, asysta Bartłomiej Jankowski Denis Socha, asysta Dawid Czogała Bartłomiej Jankowski, asysta Darek Kastelik Następny mecz: MKS II Zaborze vs. MKS Concordia Knurów – 29 kwietnia, godzina 09:00

III liga wojewódzka C1 Trampkarz

MKS Concordia Knurów 1:3 KF Akademia Pyskowice Następny mecz: UKS Ruch Radzionków vs.  MKS Concordia Knurów – 28 kwietnia, godzina 10:00 III liga wojewódzka C2 Trampkarz Młodszy MKS Concordia Knurów 4:9 UKS II Ruch Radzionków (2:4) Skład Concordii: Godlewski (br) – Bronikowski, Cieślik, Zawadzki, Wasilewski – Chochla, Szwan, Nowakowski (k), Poński, Szymanik – Reguła Gracze rezerwowi: Mroziak, Kwieciński, Sładczyk, Pokusiński, Kopyciński. Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Nowakowski Damian x2 Reguła Jakub Szymanik Karol Następny mecz: Gwarek Tarnowskie Góry vs. MKS Concordia Knurów – 29 kwietnia, godzina 11:00

IV liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

MKS Concordia Knurów 5:7 AP Bielik. Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. KS MOSiR Sparta Zabrze – 30 kwietnia, godzina 17:30

IV liga okręgowa E1 Orlik

MKS Concordia Knurów 3:8 (3:3) AP Team Gliwice Skład Concordii: Ścisłowicz Wojciech (GK) – Birówka Mateusz (K),Latko Antoni, Polaszewski Sebastian, Pilarski Jakub, Cich Paweł, Krzan Dawid, Zarowiak Wojciech, Kamiński Marcel Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Dawid Krzan x3 Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. AP TEAM Gliwice – 20 kwietnia, godzina 18:00

IV liga okręgowa E2 Orlik Młodszy

MKS Concordia Knurów 2:5 APN Knurów Następny mecz: SKS Gwarek Zabrze vs. MKS Concordia Knurów – 26 kwietnia, godzina 19:00

V liga okręgowa E2 Orlik Młodszy

KS MOSiR Sparta Zabrze 8:0 MKS Concordia II Knurów Skład Concordii: Oskar Pawlik (GK) – Dominik Karaś, Brian Świątkowski, Filip Wojtkiewicz (K), Oliwier Skiba, Gabriel Ziółkowski, Kajetan Barzak, Konrad Król, Filip Kulasa, Alan Ratka Następny mecz: MKS Concordia II Knurów vs. MKS Sośnicowice – 25 kwietnia, godzina 16:30

Rozgrywki turniejowe F1 Żak

APN II Knurów 7:0 MKS Concordia Knurów MKS Concordia Knurów 0:16 APN Knurów Następny turniej: 28 kwietnia, pierwszy mecz o godzinie 10:25