Podsumowanie Tygodnia V

Prezentujemy wyniki meczów, które rozegrały nasze zespoły w ostatnich siedmiu dniach.

II liga wojewódzka A1 Junior Starszy

Concordia Knurów 2:7 GKS jastrzębie Skład Concordii: Misiak – Antonowicz, Cieślik, Bogusz, Nykiel – Ziaja (Małecki), Brachaczek (Wiciński) – Kocur (Kastelik), Barnik, Ogaza – Malinowski (Sonek) Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Malinowski Kocur UKS Zantka Chorzów 2:3 Concordia Knurów Skład Concordii: Wiciński – Słaboń, Cieślik, Bogusz, Antonowicz – Ziaja, Grzelak – Barnik, Brachaczek (Orylski), Kocur (Malinowski) – Ogaza Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Ogaza x2 Barnik Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. BKS Sarmacja Będzin – 6 maja, godzina 11:00

IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy

MKS II Zaborze 1:5 Concordia Knurów Skład Concordii: Dawid Szafrański, Kuba Pyznar, Patryk Górka, Kuba Lewandowski  (50′ Dawid Płoński), Dawid Czogała, Dawid Rozental, Grzegorz Przybyła, Darek Kastelik, Bartłomiej Jankowski, Kacper Nielaba, Denis Socha. Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Denis Socha, asysta Kuba Pyznar Darek Kastelik, asysta Kacper Nielaba Patryk Górka, asysta Dawid Rozental Denis Socha, asysta Bartłomiej Jankowski Patryk Górka, asysta Bartłomiej Jankowski Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. KS MOSiR Sparta Zabrze – 9 maja, godzina 19:00

III liga wojewódzka C1 Trampkarz

UKS Ruch Radzionków 4:0 Concordia Knurów Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. MSPN Górnik Zabrze – 5 maja, godzina 11:00 III liga wojewódzka C2 Trampkarz Młodszy Gwarek Tarnowskie Góry 3:2 Concordia Knurów Następny mecz: BS Polonia Bytom vs. MKS Concordia Knurów – 5 maja, godzina 11:00

IV liga okręgowa E1 Orlik

Concordia Knurów 0:2 GKS Piast Gliwice Skład Concordii: Ścisłowicz Wojciech (br)- Pilarski Jakub, Polaszewski Sebastian, Birówka Mateusz (k), Marks Arkadiusz, Latko Antoni, Krzan Dawid, Ściubeł Szymon, Kończewski Patryk, Kulesza Mateusz. Następny mecz: Górnik Zabrze vs. MKS Concordia Knurów – 10 maja, godzina 17:00

V liga okręgowa E1 Orlik

Concordia II Knurów 7:5 GKS Gwarek II Ornontowice Skład Concordii: Janusz Amadeusz (BR), Kamiński Marcel (K), Zarowiak Wojtek, Cich Paweł, Nocoń Adam, Mehlich Adam, Ciesielski Tomek, Michalski Oskar, Wrażeń Max, Klose Szymon, Ramos Dominik Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Michalski Oskar 3, Wrażeń Max 2, Cich Paweł 1, Zarowiak Wojtek 1 Następny mecz: Promotor Zabrze vs. MKS Concordia II Knurów – 9 maja, godzina 18:30

IV liga okręgowa E2 Orlik Młodszy

SKS Gwarek Zabrze 6:4 Concordia Knurów Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. Górnik Zabrze – 11 maja, godzina 16:30

V liga okręgowa E2 Orlik Młodszy

Concordia II Knurów 2:5 MKS Sośnicowice Następny mecz: MKS II Zaborze vs. MKS Concordia Knurów – 9 maja, godzina 19:00

Rozgrywki turniejowe F1 Żak

MKS Concordia Knurów 2:9 KKS Kolejarz Gliwice APN II Knurów 18:0 MKS Concordia Knurów MKS Concordia Knurów 0:9 APN Knurów Następny turniej: niedziela 6 maja, pierwszy mecz Concordii o godzinie 10:00