Podsumowanie Tygodnia VI

Prezentujemy wyniki meczów, które rozegrały nasze zespoły w ostatnich siedmiu dniach.

II liga wojewódzka A1 Junior Starszy

MSPN Górnik Zabrze 3:1 MKS Concordia Knurów Skład Concordii: Misiak (Wiciński) – Antonowicz, Cieślik, Bogusz, Nykiel – Ziaja, Grzelak (Jankowski) – Kocur, Barnik, Ogaza (Sonek) – Malinowski Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Kocur Następny mecz: TS Gwarek Tarnowskie Góry vs. MKS Concordia Knurów – 27 maja, godzina 11:00

IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy

MKS Concordia Knurów 6:2 KS MOSiR Sparta Zabrze Skład Concordii: Dominik Wiciński, Patryk Górka, Bartek Małecki, Kuba Lewandowski, Dawid Czogała, Dawid Płoński (Damian Krawczyk), Grzegorz Przybyła, Bartłomiej Jankowski, Denis Socha, Paweł Ziaja, Darek Kastelik. Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Denis Socha, asysta Paweł Ziaja Paweł Ziaja, asysta Denis Socha Denis Socha, asysta Bartłomiej Jankowski Denis Socha, asysta Paweł Ziaja Grzegorz Przybyła, asysta Bartłomiej Jankowski Grzegorz Przybyła, asysta Denis Socha ŁTS Łabędy 1:7 MKS Concordia Knurów Skład Concordii: Denis Socha, Dawid Czogała, Patryk Górka, Kuba Pyznar, Damian Krawczyk, Dawid Rozental, Bartłomiej Jankowski (Dawid Szafrański), Kacper Nielaba, Darek Kastelik, Dawid Płoński, Grzegorz Przybyła Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Denis Socha, asysta Patryk Górka Denis Socha, asysta Patryk Górka Denis Socha, asysta Grzegorz Przybyła Denis Socha, asysta Patryk Górka Kacper Nielaba, asysta Kuba Pyznar Kacper Nielaba, asysta Dawid Płoński Denis Socha, asysta Dawid Rozental Następny mecz: LKS Sokół Łany Wielkie vs. MKS Concordia Knurów – 18 maja, godzina 17:30

III liga wojewódzka C1 Trampkarz

Następny mecz: GKS Piast II Gliwice vs. MKS Concordia Knurów – 16 maja, godzina 17:00 III liga wojewódzka C2 Trampkarz Młodszy MKS Concordia Knurów 2:0 MSPN Górnik Zabrze Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. SKS Gwarek Zabrze – 17 maja, godzina 19:00 IV liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy GKS Piast II Gliwice 2:0 MKS Concordia Knurów Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. KS MOSiR Sparta Zabrze – 19 maja, godzina 10:00

IV liga okręgowa E1 Orlik

Górnik Zabrze 2:3 MKS Concordia Knurów Skład Concordii: Ścisłowicz Wojtek(BR), Polaszewski Sebastian, Pilarski Jakub, Kulesza Mateusz, Birówka Mateusz (K), Latko Antek, Krzan Dawid, Marks Arek, Cich Paweł, Zarowiak Wojtek Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Kulesza Mateusz, Birówka Mateusz, Krzan Dawid Następny mecz: KF Akademia Pyskowice vs. MKS Concordia Knurów – 18 maja, godzina 18:45

V liga okręgowa E1 Orlik

SWSM Promotor Zabrze 11:0 MKS Concordia II Knurów Skład Concordii: Janusz Amadeusz (BR), Nocoń Adam, Mehlich Adam(K), Ciesielski Tomek, Michalski Oskar, Wrażeń Max, Klose Szymon, Ramos Dominik, Kończewski Patryk, Sciubeł Szymon, Kwitek Max, Piwowarski Patryk Następny mecz: MKS Concordia II Knurów vs. MSPN Górnik Zabrze – 18 maja, godzina 16:00

IV liga okręgowa E2 Orlik Młodszy

MKS Concordia Knurów 3:13 Górnik Zabrze Następny mecz: LKS Naprzód Poniszowice vs. MKS Concordia Knurów – 18 maja, godzina 17:00 V liga okręgowa E2 Orlik Młodszy MKS II Zaborze 8:2 MKS Concordia II Knurów Skład Concordii: Oskar Pawlik (GK) – Gabriel Ziółkowski, Kajetan Barzak, Filip Wojtkiewicz (K), Brian Świątkowski, Oliwier Karkoszka, Oliwier Skiba, Jan Bętkowski, Alan Ratka, Filip Kulasa Strzelcy bramki dla naszego zespołu: Oliwier Karkoszka, Brian Świątkowski Następny mecz: MKS Concordia II Knurów vs. GKS Piast II Gliwice – 16 maja, godzina 16:30