Podsumowanie Tygodnia VII

Prezentujemy wyniki meczów, które rozegrały nasze zespoły w ostatnich siedmiu dniach.    

IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy

LKS Sokół Łany Wielkie 0:9 MKS Concordia Knurów Skład Concordii: Dawid Szafrański, Dawid Czogała, Patryk Górka, Bartek Małecki (41′ Denis Socha), Dawid Rozental, Bartłomiej Jankowski, Kacper Nielaba, Damian Krawczyk, Kuba Pyznar, Paweł Ziaja, Darek Kastelik Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Kacper Nielaba, asysta Damian Krawczyk Dawid Rozental, asysta Bartek Małecki Paweł Ziaja, asysta Denis Socha Patryk Górka, asysta Bartłomiej Jankowski Bartłomiej Jankowski, asysta Damian Krawczyk. Kacper Nielaba Denis Socha, asysta Darek Kastelik Kacper Nielaba, asysta Paweł Ziaja Kacper Nielaba, asysta Paweł Ziaja Następny mecz: KS MOSiR Stal Zabrze vs. MKS Concordia Knurów – 27 maja, godzina 11:00

III liga wojewódzka C1 Trampkarz

GKS Piast II Gliwice 1:2 MKS Concordia Knurów Następny mecz: LKS Piast Ożarowice vs. MKS Concordia Knurów – 24 maja, godzina 18:00 III liga wojewódzka C2 Trampkarz Młodszy MKS Concordia Knurów 2:4 SKS Gwarek Zabrze GSF Gliwice 7:2 MKS Concordia Knurów Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. GKS Piast Gliwice – 27 maja, godzina 13:00 IV liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy MKS Concordia Knurów 1:9 MKS Zaborze Następny mecz: Akademia Piłkarska Bielik vs. MKS Concordia Knurów – 28 maja, godzina 17:00

IV liga okręgowa E1 Orlik

KF Akademia Pyskowice 2:4 MKS Concordia Knurów Skład Concordii: Ścisłowicz Wojtek(BR), Polaszewski Sebastian, Pilarski Jakub, Kulesza Mateusz, Birówka Mateusz (K), Latko Antek, Krzan Dawid, Marks Arek, Cich Paweł, Zarowiak Wojtek Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Latko Antek, Birówka Mateusz, Krzan Dawid x2 Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. MKS II Zaborze – 25 maja, godzina 18:00

V liga okręgowa E1 Orlik

MKS Concordia II Knurów 6:7 MSPN Górnik Zabrze Skład Concordii: Janusz Amadeusz (BR), Kamiński Marcel (K), Nocoń Adam, Ciesielski Tomek, Wrażeń Max, Kwitek Max, Kończewski Patryk, Krzan Dawid, Latko Antek, Polaszewski Sebastian Strzelcy bramek dla naszego zespołu:  Krzan Dawid x2, Ciesielski Tomek, Kamiński Marcel, Polaszewski Sebastian, bramka samobójcza Następny mecz: LKS Gierałtowice vs. MKS Concordia II Knurów – 23 maja, godzina 17:30

IV liga okręgowa E2 Orlik Młodszy

Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. KF Akademia Pyskowice– 25 maja, godzina 16:30 V liga okręgowa E2 Orlik Młodszy MKS Concordia II Knurów 0:23 GKS Piast II Gliwice Następny mecz: LKS Wilki Wilcza vs. MKS Concordia II Knurów vs. – 23 maja, godzina 17:00