Podsumowanie Tygodnia VIII

Prezentujemy wyniki meczów, które rozegrały nasze zespoły w ostatnich siedmiu dniach.

II liga wojewódzka A1 Junior Starszy

TS Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 MKS Concordia Knurów Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. GKS Gieksa Katowice – 10 czerwca, godzina 15:00

IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy

KS MOSiR Stal Zabrze 0:14 MKS Concordia Knurów Skład Concordii: Szymon Szolc, Patryk Górka, Bartek Małecki, Kuba Lewandowski, Dawid Czogała (Dawid Płoński), Grzegorz Przybyła (Marcin Zaboroś), Dawid Rozental, Kacper Nielaba, Damian Krawczyk, Denis Socha, Kuba Pyznar Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Damian Krawczyk, asysta Denis Socha Denis Socha, asysta Szymon Szolc Dawid Rozental, asysta Grzegorz Przybyła Kacper Nielaba, asysta Denis Socha Grzegorz Przybyła, asysta Kuba Pyznar Damian Krawczyk, asysta Dawid Rozental Damian Krawczyk, asysta Grzegorz Przybyła Kacper Nielaba, asysta Dawid Płoński Kacper Nielaba, asysta Marcin Zaboroś Denis Socha, asysta Marcin Zaboroś Marcin Zaboroś, asysta Dawid Płoński Denis Socha, asysta Kuba Pyznar Denis Socha, asysta Damian Krawczyk Denis Socha, asysta Marcin Zaboroś Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. APN Knurów – 2 czerwca, godzina 11:00

III liga wojewódzka C1 Trampkarz

KS Bojków 2:0 MKS Concordia Knurów Następny mecz: MKS Concordia Knurów vs. BS Polonia Bytom – 2 czerwca, godzina 13:00 III liga wojewódzka C2 Trampkarz Młodszy MKS Concordia Knurów 2:5 GKS Piast Gliwice Następny mecz: UKS Ruch II Radzionków vs. MKS Concordia Knurów – 2 czerwca, godzina 11:00 IV liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy Akademia Piłkarska Bielik 1:0 MKS Concordia Knurów Następny mecz: KS MOSiR Sparta Zabrze vs. MKS Concordia Knurów – 4 czerwca, godzina 17:00

IV liga okręgowa E1 Orlik

MKS Concordia Knurów 8:1 MKS II Zaborze Skład Concordii: Janusz Amadeusz(BR), Polaszewski Sebastian, Pilarski Jakub, Kulesza Mateusz, Birówka Mateusz (K), Latko Antek, Krzan Dawid, Cich Paweł, Kończewski Patryk Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Latko Antek 1, Birówka Mateusz 3, Krzan Dawid 3, Kulesza Mateusz 1.
Asysty: Kulesza Mateusz 1, Polaszewski Sebastian 1, Krzan Dawid 1, Birówka Mateusz 2.
Następny mecz: AP Team Gliwice vs. MKS Concordia Knurów – 1 czerwca, godzina 18:15

V liga okręgowa E1 Orlik

LKS 35 Gierałtowice 1:7 MKS Concordia II Knurów Skład Concordii: Ścisłowicz Wojtek (BR), Kamiński Marcel (K), Wrażeń Max, Polaszewski Sebastian, Pilarski Kuba, Ramos Dominik, Klose Szymon, Piwowarski Patryk, Zarowiak Wojtek, Marks Arek Strzelcy bramek dla naszego zespołu:  Pilarski Kuba 2, Marks Arek 2, Ramos Dominik 2, Polaszewski Sebastian 1 Następny mecz: GKS Gwarek II Ornontowice vs. MKS Concordia II Knurów – 6 czerwca, godzina 17:00

IV liga okręgowa E2 Orlik Młodszy

MKS Concordia Knurów 1:4 KF Akademia Pyskowice Następny mecz: APN Knurów vs. MKS Concordia Knurów – 1 czerwca, godzina 17:30 V liga okręgowa E2 Orlik Młodszy LKS Wilki Wilcza 2:5 MKS Concordia II Knurów Następny mecz: MKS Concordia II Knurów vs. KS MOSiR Sparta Zabrze – 30 maja, godzina 17:00