XXVII Turniej im. Tadeusza Wierciocha 鈿斤笍馃弳鉂楋笍

XXVII Turniej im. Tadeusza Wierciocha

鈿斤笍
馃弳
鉂楋笍

W sobot臋 w Hali MOSiR w Szczyg艂owicach odby艂a si臋 kolejna edycja turnieju halowego po艣wi臋conego pami臋ci Tadeusza Wierciocha. W zmaganiach wzi臋艂y udzia艂 dru偶yny Rekordu Bielsko-Bia艂a, Concordii Knur贸w oraz G贸rnika Zabrze. W zwi膮zku z obecn膮 sytuacj膮 epidemiologiczn膮 niestety widzowie nie mogli dopingowa膰 zawodnik贸w. Zapewniamy jednak, 偶e na parkiecie nie brakowa艂o sportowych emocji i widowiskowych zagra艅. Z kompletem punkt贸w zwyci臋zc膮 zosta艂a dru偶yna Rekordu Bielsko-Bia艂a II, a pozosta艂e dwa miejsca na podium uzupe艂nili odpowiednio: G贸rnik Zabrze II oraz G贸rnik Zabrze. Organizatorzy przyznali r贸wnie偶 nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem z sze艣cioma trafieniami na koncie zosta艂 Filip Kli艣 (Rekord Bielsko-Bia艂a II). Zawodnikiem turnieju wybrano Kamila Sadlina ( Rekord Bielsko-Bia艂a II) a miano najlepszego bramkarza otrzyma艂 Jakub Wiertelorz ( Rekord Bielsko-Bia艂a). Dzi臋kujemy bardzo wszystkim dru偶ynom za przybycie i mamy nadziej臋, 偶e w przysz艂ym roku nie zabraknie ju偶 kibic贸w

馃挭
馃挭

Klasyfikacja ko艅cowa:

1锔忊儯

miejsce: Rekord Bielsko-Bia艂a II

2锔忊儯

miejsce: G贸rnik Zabrze II

3锔忊儯

miejsce: G贸rnik Zabrze

4锔忊儯

miejsce: Rekord Bielsko- Bia艂a

5锔忊儯

miejsce: MKS Concordia Knur贸w

6锔忊儯

miejsce: MKS Concordia Knur贸w II